Wojewódzki Urząd Pracy w Gdańsku | Rynek pracy

Chcesz mieć zysk? Postaw na rozwój swoich pracowników

Wtorek, 17 października 2017 (14:31) miniatura

O największych  wyzwaniach lokalnych rynków pracy rozmawiali 16 października 2017 w Barlewiczkach przedsiębiorcy z powiatów: sztumskiego, malborskiego i kwidzyńskiego.

Po pierwsze – nie doradzać

Piątek, 13 października 2017 (12:45) miniatura

11 października w Filharmonii Bałtyckiej w Gdańsku  odbyło się Seminarium PO WER pn. „Właściwa droga zawodowa. Doradztwo zawodowe i kształcenie ustawiczne”, które przyciągnęło specjalistów poradnictwa zawodowego oraz beneficjentów programu którzy w  projektach unijnych realizują wsparcie dla osób młodych.

Spotkania z pracodawcami

Środa, 11 października 2017 (10:48) miniatura

W imieniu Samorządu Województwa Pomorskiego wraz z partnerami - Powiatowym Urzędem Pracy w Sztumie, Malborku oraz Kwidzynie zapraszamy Pracodawców na kolejne spotkanie z cyklu: „Firma jako organizacja ucząca się”.

Pomorskie firmy chcą się rozwijać

Poniedziałek, 9 października 2017 (15:05) miniatura

Za nami kolejne spotkanie z pracodawcami z cyklu „Firma jako organizacja ucząca się”, które miało miejsce 5 października w Chojnicach.

Podstawowa informacja o rynku pracy w województwie pomorskim, dane szacunkowe wrzesień 2017 r.

Poniedziałek, 9 października 2017 (12:21) miniatura

Pomimo spadającej presji popytowej ze strony branży turystycznej, stopa bezrobocia pozostaje na niskim, niezmienionym poziomie. Nadal o 1,4 pkt. proc. poniżej średniej stopy dla całego kraju.

Jestem doradcą, jestem w sieci

Poniedziałek, 2 października 2017 (15:08) miniatura

O tym jaka jest rola i znaczenie pracy doradców zawodowych w kształtowaniu wyborów zawodowych mieszkańców województwa pomorskiego, czemu ma służyć  sieć poradnictwa zawodowego w regionie i jak budować dobre relacje rozmawiali uczestnicy Seminarium Dobrych Praktyk Publicznych Służb Zatrudnienia.

Strona 1 z 43