Wojewódzki Urząd Pracy w Gdańsku | Rynek pracy

Work@pl – wirtualna rekrutacja za nami

Poniedziałek, 22 października 2018 (14:21) miniatura

Za nami udane targi pracy online. 10 października pracodawcy min. z branż IT, helpdesk, księgowości i finansów  czy BPO rekrutowali wirtualnie pracowników. Spośród 600 kandydatów połowa zainteresowana była pracą na Pomorzu.

Odkryć potencjał migracji

Czwartek, 18 października 2018 (15:16) miniatura

W sytuacji kiedy brakuje systemowych rozwiązań na rzecz integracji imigrantów
i imigrantek urzędy pracy z województwa pomorskiego podejmują działania szyte na miarę własnych możliwości. Współpracują z innymi instytucjami świadczącymi usługi socjalne, pomagają cudzoziemcom w zdobyciu odpowiedniej oferty pracy czy załatwieniu spraw urzędowych.

Rekordowe zatrudnienie i lepsze zarobki na Pomorzu – ostatnia sesja Sejmiku

Wtorek, 16 października 2018 (15:40) miniatura

Najniższe w historii bezrobocie i rekordowo wysoki wskaźnik zatrudnienia na Pomorzu – dobre wiadomości z rynku pracy przedstawił Mieczysław Struk, marszałek województwa pomorskiego podczas ostatniej sesji Sejmiku Województwa Pomorskiego w V kadencji.

Ochrona danych osobowych w agencjach zatrudnienia

Poniedziałek, 8 października 2018 (09:09) miniatura

„Ochrona danych osobowych w praktyce czyli jak stosować RODO w agencjach zatrudnienia”, to temat szkolenia, które odbyło się 4 października w Gdańsku. To już drugie w tym roku specjalistyczne szkolenie dla agencji  organizowane przez Wojewódzki Urząd Pracy w Gdańsku działający w imieniu Samorządu Województwa.

To młodzi mają klucz do przyszłości

Piątek, 5 października 2018 (12:26) miniatura

II Forum Pomorskiego Obserwatorium Rynku Pracy, które odbyło się w Gdańsku 3 października pod hasłem „Młodzi bierni zawodowo – nieodkryty potencjał rynku pracy” zgromadziło osoby zainteresowane aktywizacją, edukacją czy zatrudnianiem osób młodych, nieaktywnych zawodowo.

Wysoki popyt na pracę w regionie

Piątek, 5 października 2018 (09:26) miniatura

Średnio każdego miesiąca około 10 tys. miejsc pracy jest zgłaszanych do powiatowych urzędów pracy.

Strona 1 z 57