Wojewódzki Urząd Pracy w Gdańsku | Rynek pracy

„Marzec na Obcasach” już po raz piąty dla Pań!

Piątek, 16 lutego 2018 (15:12) miniatura

„Marzec na Obcasach” to cykl bezpłatnych warsztatów i spotkań dla kobiet, o kobietach i z kobietami. Organizowany już po raz piąty w trzynastu powiatach województwa pomorskiego. Do udziału zapraszamy panie, które szukają inspiracji do działania i potrzebują motywacji do podjęcia nowych wyzwań w obszarach zmiany pracy, rozwoju osobistego i zawodowego. Zajęcia prowadzone będą przez specjalistów z zakresu planowania kariery zawodowej i rekrutacji, komunikacji interpersonalnej, wizerunku, profilaktyki zdrowotnej i zdrowego stylu życia.

Wykaz warsztatów na kwartał styczeń - marzec 2018r.

Zapraszamy na bezpłatne warsztaty organizowane w Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Gdańsku w I kwartale 2018 roku.

ZAPISY NA WARSZTATY
Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Gdańsku
telefon: 58 32 37 230
lub osobiście w siedzibie CIiPKZ: ul. Żabi Kruk 16, 80-822 Gdańsk

Obowiązują wcześniejsze zapisy - liczba miejsc ograniczona. Uczestnictwo w warsztatach jest bezpłatne.

Uwaga!

Do udziału w warsztatach zapraszamy osoby poszukujące zatrudnienia, planujące zmianę lub rozwój zawodowy, a także osoby stawiające pierwsze kroki na rynku pracy.
Nasze warsztaty nie są kierowane do osób zajmujących się zawodowo szkoleniami, coachingiem, poradnictwem zawodowym i nie mają charakteru zajęć doskonalących warsztat czy poszerzających wiedzę trenerską.

Wykaz warsztatów na kwartał październik – grudzień 2017r.

Zapraszamy na bezpłatne warsztaty organizowane w Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Gdańsku w IV kwartale 2017 roku.

Wykaz warsztatów na kwartał lipiec – wrzesień 2017r.

Zapraszamy na bezpłatne warsztaty organizowane w Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Gdańsku w III kwartale 2017 roku.


 

Planuj, motywuj, działaj - seminarium dla doradców zawodowych

Czwartek, 4 maja 2017 (12:24)

Wojewódzki Urząd Pracy w Gdańsku, Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej     w Gdańsku zaprasza na seminarium dedykowane doradcom zawodowym reprezentującym instytucje rynku pracy, oświaty, uczelnie wyższe i organizacje pozarządowe oraz powiatowym konsultantom poradnictwa zawodowego – głównym partnerom regionalnego systemu poradnictwa zawodowego.

Strona 1 z 3