Wojewódzki Urząd Pracy w Gdańsku | Rynek pracy

Wspieramy agencje zatrudnienia działające w regionie

Piątek, 23 czerwca 2017 (13:01) miniatura

20 czerwca w siedzibie Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Gdańsku odbyło się drugie z cyklu trzech spotkań dla agencji zatrudnienia organizowane przez WUP w imieniu Samorządu Województwa Pomorskiego.

Cykl szkoleń dla agencji zatrudnienia rozpoczęty

Środa, 31 maja 2017 (08:30) miniatura

Z roku na rok rośnie znaczenie prywatnych agencji zatrudnienia na rynku pracy. W 2015 roku ponad 1,2 mln osób w Polsce znalazło zatrudnienie za ich pomocą. W 2016 roku na rynku ogólnopolskim działało aż 7 386 agencji zatrudnienia, 36% z nich prowadziło rekrutację w ramach rekrutacji stałych, 32% w ramach pracy tymczasowej.

Szkolenie dla agencji zatrudnienia

Środa, 16 listopada 2016 (14:38) miniatura

Regulacje prawne dotyczące świadczenia usług w zakresie agencji zatrudnienia były główną tematyką kolejnej już edycji bezpłatnego szkolenia zorganizowanego w dniu 16.11.2016 r. przez Wojewódzki Urząd Pracy w Gdańsku.

Uwaga! Komunikat do Agencji Zatrudnienia

Poniedziałek, 20 czerwca 2016 (12:56) miniatura

Rejestr Agencji Zatrudnienia prowadzi wojewódzki urząd pracy w imieniu marszałka województwa właściwego ze względu na siedzibę podmiotu, zgodnie z ustawą o promocji zatrudnienia i instytucjach rynku pracy (Dz. U. z 2016 r., poz. 645, z późn. zm.).

Gdański Dzień Bezpieczeństwa Ekonomicznego - relacja

Środa, 9 marca 2016 (10:05) miniatura

W ramach kampanii edukacyjno-informacyjnej pracownicy Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Gdańsku w dniu 8 lutego wzięli udział w pierwszym Gdańskim Dniu Bezpieczeństwa Ekonomicznego w ramach Programu Bezpieczeństwa Ekonomicznego i Wsparcia Osób Zadłużonych. Spotkanie zostało zorganizowane  w Centrum Handlowym Manhattan w Gdańsku. 

Spotkanie partnerskie pracowników Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Gdańsku z przedstawicielami Urzędu Morskiego w Gdyni

Środa, 9 marca 2016 (09:55) miniatura

W dniu 02.03.2016 r. w siedzibie Urzędu Morskiego w Gdyni odbyło się pierwsze spotkanie partnerskie przedstawicieli Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Gdańsku oraz Urzędu Morskiego w Gdyni.

Relacja ze szkolenia dla pracowników agencji zatrudnienia z województwa pomorskiego

Wtorek, 1 grudnia 2015 (13:56) miniatura

Wojewódzki Urząd Pracy w Gdańsku zorganizował w dniu 27-11-2015 r. bezpłatne szkolenie dla pracowników agencji  zatrudnienia działających na terenie województwa pomorskiego.  W kolejnej edycji szkolenia, które odbyło się w Sali Okrągłej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego prelegentami byli eksperci z Okręgowego Inspektoratu Pracy w Gdańsku, Powiatowego Urzędu Pracy w Gdańsku, Pomorskiego Urzędu Wojewódzkiego oraz Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w Gdańsku. Licznie zgromadzonych uczestników szkolenia powitała Pani Joanna Witkowska- Dyrektor Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Gdańsku.

Spotkanie z przedstawicielami Państwowej Inspekcji Pracy w Gdańsku

Czwartek, 25 czerwca 2015 (09:29) miniatura

W dniu 17-06-2015 r. w siedzibie Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Gdańsku odbyło się spotkanie z przedstawicielami Państwowej Inspekcji Pracy. Spotkanie zostało zorganizowane w ramach współpracy organów administracji publicznej. Uczestników corocznego spotkania powitali Pan Tadeusz Adamejtis- Dyrektor Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Gdańsku, Pan Michał Bruski- Wicedyrektor ds. Rynku Pracy Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Gdańsku oraz Pan Zbigniew Długokęcki- Zastępca Okręgowego Inspektora Pracy w Gdańsku.

Strona 1 z 3