Wojewódzki Urząd Pracy w Gdańsku | Rynek pracy

Oferty pracy za granicą – EURES

Wyszukiwarka Ofert pracy EURES

Metryczka oferty
Stanowisko:

OSOBY DO SPRZĄTANIA KEMPINGU

Numer oferty WUP:

23/2018

Miejsce zatrudnienia - kraj:

Holandia

Data wprowadzenia do systemu:

2018-02-05

Opis stanowiska - zakres obowiązków:

Praca na kempingu - sprzątanie toalet, budynków rekreacyjnych, basenu, domków kempingowych, przyczep kempingowych, domków szkieletowych.

Pomoc w kuchni na zmywaku lub przy przygotowaniu posiłków.

Liczba etatów:

2 – 6 (mile widziane małżeństwo lub para)

Dane podmiotu oferującego pracę
Status:

Pracodawca

Nazwa:

Seasonalwork LTO/Camping De Vergarde

Adres:

Onderwijsboulevard 22 (adres organizacji LTO)

Kraj:

Holandia

info@seasonalwork.nl

Krótki opis działalności gospodarczej:

Ośrodek rekreacyjno - wypoczynkowy (kemping)  dla rodzin wypoczywających w okresie wakacji z dziećmi do lat 12 - biznes rodzinny.

Miejsce pracy
Lokalizacja:

Holandia – środkowo-wschodnia część – prowincja Geldria

Nazwa firmy:

Camping De Vergarde

Kraj:

Holandia

Wymagania
Wykształcenie:

Nieokreślone

Doświadczenie zawodowe:

Mile widziane doświadczenie w wykonywaniu podobnej pracy

Znajomość języków:

Znajomość języka angielskiego umożliwiająca komunikację będzie znacznym atutem

Inne istotne wymagania:

Pozytywne nastawienie i wysoka motywacja do pracy, dokładność przy wykonywaniu czynności, dyspozycyjność, wysoka kultura osobista, miła osobowość.

Wynagrodzenie i warunki zatrudnienia
Wysokość pensji brutto:

Uzależniona od wieku - według Holenderskiego Układu Zbiorowego Pracy (CAO): 18 lat - 5,50 EUR/godz. 19 lat - 6,00 EUR/godz. 20 lat - 7,00 EUR/godz. 21 lat - 8,50 EUR/godz. 22 lata - 10,25 EUR/godz. 23 lata lub więcej - 11,50 EUR/godz.

Nazwa firmy, z którą zostanie podpisana umowa:

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę

Wymiar czasu pracy:

Pełny wymiar czasu pracy

Czas trwania umowy:

Określony – dwa okresy: od 1 kwietnia do 1 września, od 1 lipca do 1 września

Liczba godzin tygodniowo:

ok. 40, w zależności od potrzeb – również w soboty, niedziele i święta (do ustalenia z pracodawcą)

Data rozpoczęcia:

Dwa okresy: 1 kwietnia, 1 lipca

Inne informacje:

Pracodawca oferuje bezpłatne zakwaterowanie w 2-osobowym domku kempingowym.

Pracodawca zapewnia ubezpieczenie zdrowotne  - koszt ponosi pracownik – 19,67 EUR tygodniowo.

Sposób składania wniosku
Wymagane dokumenty:

CV z aktualnym zdjęciem, list motywacyjny

Język, w którym muszą byc sporządzone przedkładane dokumenty:

Język angielski

Do kogo należy wysłać dokumenty:

Kandydaci proszeni są o przesłanie CV do doradcy EURES z Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Białymstoku

Gdzie należy wysłać dokumenty:

email: beata.chroscinska@wup.wrotapodlasia.pl – w tytule emaila proszę wpisać -  Holandia – Osoba do sprzątania kempingu

Tel. 85 74 97 235

WUP w Białymstoku

ul. Pogodna 22

15-354 Białystok

Dane teleadresowe doradcy EURES lub przedstawiciela pracodawcy:

Email do pracodawcy: info@devergarde.nl

Dodatkowe informacje

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Ważność
Data publikacji

2018-02-05

Termin przedkładania podań o pracę / zakończenia ważności oferty

2018-07-25

UWAGA:

1. Umowa z zagranicznym pracodawcą zostanie zawarta zgodnie z prawem kraju zatrudnienia. Oznacza to, że wszystkie roszczenia odnośnie do warunków, które obejmuje umowa, można kierować wyłącznie do odpowiedniego sądu w kraju zatrudnienia. Publiczne służby zatrudnienia (EURES) nie mogą pośredniczyć ani reprezentować pracownika w sądzie kraju zatrudnienia w przypadku sporu z pracodawcą.

2. Publiczne służby zatrudnienia (EURES) dokładają wszelkich starań, aby zapewnić rzetelność i wiarygodność ofert pracy zgłoszonych w lokalnym urzędzie pracy. Należy wyjaśnić, że oferta pracy została zgłoszona przez stronę trzecią i EURES nie odpowiada za ewentualne rozbieżności między warunkami pracy określonymi w ofercie pracy i warunkami oferowanymi przez potencjalnego pracodawcę.

3. Publiczne służby zatrudnienia (EURES) informują, że będą zbierać, przetwarzać i przekazywać potencjalnym pracodawcom zgodnie z przepisami dotyczącymi ochrony danych osobowych wszystkie dane osobowe dostarczone przez osoby poszukujące pracy.

MALARZ NATRYSKOWY

Zobacz.

TYNKARZ / MURARZ

Zobacz.

LABORANT CHEMICZNY

Zobacz.

PRACOWNIK DS. SPRZEDAŻY REZERWACJI HOTELI I OBSŁUGI KLIENTA Z JĘZYKIEM ANGIELSKIM I NIEMIECKIM

Zobacz.