Wojewódzki Urząd Pracy w Gdańsku | Rynek pracy

Oferty pracy za granicą – EURES

Wyszukiwarka Ofert pracy EURES

Metryczka oferty
Stanowisko:

PRACOWNIK DO ZBIORU JABŁEK I GRUSZEK

Numer oferty WUP:

79/2018

Miejsce zatrudnienia - kraj:

Holandia

Data wprowadzenia do systemu:

2018-07-05

Opis stanowiska - zakres obowiązków:

Praca sezonowa przy zbiorze jabłek i gruszek, wykonywana w pozycji  stojącej na otwartym powietrzu.

Liczba etatów:

15

Dane podmiotu oferującego pracę
Status:

Pracodawca

Nazwa:

Seasonalwork LTO/ Berben

Adres:

Onderwijsboulevard 22

Kraj:

Holandia

info@seasonalwork.nl

Krótki opis działalności gospodarczej:

Gospodarstwo rolne zajmujące się uprawą jabłek i gruszek.

Miejsce pracy
Lokalizacja:

Holandia - prowincja Gelderland

Wymagania
Wykształcenie:

Nie określono

Doświadczenie zawodowe:

Mile widziane doświadczenie przy zbiorach, w pracy w gospodarstwie rolnym, ogrodnictwie, sadownictwie.

Znajomość języków:

Komunikatywna znajomość jęz. angielskiego

Inne istotne wymagania:

Umiejętność pracy w grupie, pozytywne nastawienie i wysoka motywacja do pracy, dokładność w wykonywaniu pracy, dobra kondycja fizyczna.

Wynagrodzenie i warunki zatrudnienia
Wysokość pensji brutto:

9,59 EUR/godz. - według Holenderskiego Układu Zbiorowego Pracy (CAO)

Nazwa firmy, z którą zostanie podpisana umowa:

Berben

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę

Wymiar czasu pracy:

Pełny wymiar czasu pracy

Czas trwania umowy:

Określony – 4-5 tygodni – od początków września

Liczba godzin tygodniowo:

Ok. 40-50, 6 dni w tygodniu, w zależności od warunków atmosferycznych i potrzeb – również w niedzielę (sporadycznie)

Data rozpoczęcia:

od początków września - do uzgodnienia z pracodawcą

Inne informacje:

Pracodawca oferuje zakwaterowanie w domkach campingowych - koszt ponosi pracownik  - 63 EUR/tyg. (łącznie z kosztami gazu, wody, elektryczności).

Koszt ubezpieczenia ponosi pracownik – 20 EUR/tyg..

Sposób składania wniosku
Wymagane dokumenty:

CV

Język, w którym muszą byc sporządzone przedkładane dokumenty:

Język angielski lub polski

Do kogo należy wysłać dokumenty:

Kandydaci proszeni są o przesłanie CV do doradcy EURES z Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Białymstoku

Gdzie należy wysłać dokumenty:

email: beata.chroscinska@wup.wrotapodlasia.pl – w tytule emaila proszę wpisać -  Holandia –Zbiór jabłek i gruszek (Berben)

Tel. 85 74 97 235

WUP w Białymstoku

ul. Pogodna 22

15-354 Białystok

Dane teleadresowe doradcy EURES lub przedstawiciela pracodawcy:

Email do pracodawcy: geert.berben@hetnet.nl

Dodatkowe informacje

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Ważność
Data publikacji

2018-07-05

Termin przedkładania podań o pracę / zakończenia ważności oferty

2018-08-31

UWAGA:

1. Umowa z zagranicznym pracodawcą zostanie zawarta zgodnie z prawem kraju zatrudnienia. Oznacza to, że wszystkie roszczenia odnośnie do warunków, które obejmuje umowa, można kierować wyłącznie do odpowiedniego sądu w kraju zatrudnienia. Publiczne służby zatrudnienia (EURES) nie mogą pośredniczyć ani reprezentować pracownika w sądzie kraju zatrudnienia w przypadku sporu z pracodawcą.

2. Publiczne służby zatrudnienia (EURES) dokładają wszelkich starań, aby zapewnić rzetelność i wiarygodność ofert pracy zgłoszonych w lokalnym urzędzie pracy. Należy wyjaśnić, że oferta pracy została zgłoszona przez stronę trzecią i EURES nie odpowiada za ewentualne rozbieżności między warunkami pracy określonymi w ofercie pracy i warunkami oferowanymi przez potencjalnego pracodawcę.

3. Publiczne służby zatrudnienia (EURES) informują, że będą zbierać, przetwarzać i przekazywać potencjalnym pracodawcom zgodnie z przepisami dotyczącymi ochrony danych osobowych wszystkie dane osobowe dostarczone przez osoby poszukujące pracy.

PRACOWNIK DO ZBIORU PIECZAREK

Zobacz.

PRACOWNIK DO ZBIORU TRUSKAWEK (Vennenhof)

Zobacz.

KIEROWCA C+E

Zobacz.

PRACOWNIK SZKLARNI (OGRODNICTWO)

Zobacz.