Wojewódzki Urząd Pracy w Gdańsku | Rynek pracy

Targi pracy

Informacje na temat targów pracy organizowanych przez Wojewódzki Urząd Pracy w Gdańsku, a także inne instytucje publiczne.

Publikacja "Ochrona prywatności w miejscu pracy. Przewodnik dla pracowników”

Czwartek, 26 czerwca 2014 (11:00)

Zachęcamy do zapoznania się z przewodnikiem „Ochrona prywatności w miejscu pracy. Przewodnik dla pracowników”, który powstał w wyniku współpracy międzynarodowej pomiędzy ekspertami reprezentującymi
cztery organy ochrony danych:
• Biuro Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych z Polski
• Biuro Ochrony Danych z Republiki Czeskiej
• Agencja Ochrony Danych Osobowych z Chorwacji
• Komisja Ochrony Danych Osobowych z Republiki Bułgarii.
Publikacja skierowana jest do osób fizycznych poszukujących pracy lub zatrudnionych w sektorze publicznym lub prywatnym. Publikacja obejmuje swoim zakresem cały okres zatrudnienia – od momentu poszukiwania pracy, poprzez rozmowy kwalifikacyjne, do podjęcia i zakończenia zatrudnienia.

A Ty gdzie chciałbyś pracować? EURES - Europejskie Służby Zatrudnienia

Wtorek, 13 sierpnia 2013 (10:25)

Skorzystaj z międzynarodowego pośrednictwa pracy EURES. Zapewnimy Ci bezpłatną, profesjonalną obsługę. Przyjdź do najbliższego urzędu pracy i zapytaj o EURES.

Publikacja "Wyjazdy do pracy w Holandii poprzez agencje zatrudnienia"

Wtorek, 9 lipca 2013 (13:06)

Zachęcamy do zapoznania się z broszurą informacyjną wydaną przez Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej w celu poznania swoich praw i obowiązków przed wyjazdem zarobkowym do Holandii. Bruszura poświęcona jest wyjazdom do pracy w Holandii za pośrednictwem agencji zatrudnienia. Zapraszamy do lektury!

Targi Pracy, Edukacji i Przedsiębiorczości w Gdyni 20.05.2014

Piątek, 9 listopada 2012 (09:54)

Kadra EURES (EURopean Employment Services – Europejskie Służby Zatrudnienia) Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Gdańsku uczestniczyła w dniu 20 maja 2014 r. w Gdyńskich Targach Pracy, Edukacji i Przedsiębiorczości które odbyły się w ramach Metropolitalnego Forum Wójtów, Burmistrzów, Prezydentów i Starostów NORDA.

Uwaga na nieuczciwych pracodawców w Niemczech!

Czwartek, 12 kwietnia 2012 (14:18)

Od blisko roku Polacy mogą bez przeszkód pracować w Niemczech. Jednak wielu tych, którzy się na to decydują, pada ofiarą nieuczciwych pracodawców i pośredników - twierdzi Sylwia Timm, która w Berlinie prowadzi biuro pomocy dla pracowników z nowych krajów UE.

Więcej

(źródło: gazetaprawna.pl)

Otwarcie niemieckiego rynku pracy - 01.05.2011r.

Flaga Niemiec

Raport pt."Wyzwania dla pomorskiego rynku pracy w związku z otwarciem niemieckiego rynku pracy dla Polaków 1 maja 2011 roku".

Strona 1 z 2

PRACOWNIK DO ZBIORU JABŁEK I GRUSZEK

Zobacz.

PRACOWNIK BUDOWLANY(DOCIEPLENIA) Z PRAWEM JAZDY KAT. C

Zobacz.

RYBAK

Zobacz.

PRACOWNIK DO PRZERZEDZANIA JABŁONI

Zobacz.

Programy Regionalne

Adresy i linki instytucji publicznych