Wojewódzki Urząd Pracy w Gdańsku | Rynek pracySubskrypcja treści

Szanowni Państwo,
wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom udostępniamy mechanizm Subskrypcji treści, który pozwoli Państwu w prosty sposób śledzić aktualne informacje w wybranych kategoriach.

Jak działa Subskrypcja treści?
Subskrypcja to mechanizm służący do pobierania od użytkowników ich adresów e-mail, które są katalogowane w bazach danych i używane do wysyłania określonych informacji.

Element składa się z formularza, w którym użytkownik wpisuje swój e-mail oraz przycisku, który wysyła zawartość formularza do skryptu przetwarzającego. W celu uniknięcia rozsyłania informacji do osób, które sobie tego nie życzą - po zapisaniu się do subskrypcji na podany e-mail przychodzi list (generowany automatycznie), który zawiera link. Dopiero po kliknięciu linku użytkownik jest zapisywany na listę mailingową i od tego momentu może otrzymywać informacje.

System Subskrypcji treści zbiera wszystkie informacje z danej kategorii z całego dnia i przesyła drogą mailową (codziennie o godzinie 4 rano) w postaci, krótkich wstępów i linków do poszczególnych artykułów.

Zarejestrowany użytkownik może w dowolnym czasie zrezygnować z otrzymywania informacji poprzez mechanizm subskrypcji klikając odpowiedni link dołączony do każdego przesłanego maila.

Masz jeszcze jakieś pytanie? Wyślij do nas mail wup@wup.gdansk.pl.

Wybierz interesujące Cię pozycje

Zawartość strony
Fundusze Europejskie
Rynek pracy
Statystyki i analizy rynku pracy
Pozostałe
Aktualności WUP
Komunikaty WUP
Warsztaty w Centrum w Gdańsku
Warsztaty w Centrum w Słupsku
Urząd
Oferty pracy w Urzędzie
Aktualne oferty pracy w Urzędzie
Oferty pracy za granicą