Wojewódzki Urząd Pracy w Gdańsku | Rynek pracy

Zainspiruj się i twórz dobre miejsca pracy

Czwartek, 18 kwietnia 2019 (14:57) miniatura

Rozpoczynamy nowy cykl spotkań z pomorskimi pracodawcami „Pomorskie. Dobre miejsca pracy” Będziemy rozmawiać m.in.: zaspokajaniu potrzeb kadrowych w firmach, możliwościach rozwoju zawodowego pracowników i wykorzystaniu ich potencjału, różnorodności kulturowej.  Pierwsze spotkanie w formule śniadania biznesowego już 26 kwietnia w Bytowie.

Zespołowość daje siłę. O dobrych miejscach pracy podczas III Forum Pomorskiego Obserwatorium Rynku Pracy

Wtorek, 16 kwietnia 2019 (15:07) miniatura

Tworzenie dobrych miejsc pracy w oparciu o wartości społeczne  i nowe spojrzenie na wyzwania społeczno-gospodarcze, przed jakimi stoi nasz region – to tematy poruszane 15 kwietnia podczas III Forum Pomorskiego Obserwatorium Rynku Pracy.

Za nami kolejne targi z POWERem!

Piątek, 12 kwietnia 2019 (14:01) miniatura

Z ponad trzech tysięcy ofert pracy z kilkunastu branż, mogli wybierać uczestnicy Metropolitalnych Targów Pracy Pomorza, które odbyły się w Gdańsku już po raz ósmy. To największe takie targi na Pomorzu, które co roku przyciągają zainteresowanych znalezieniem czy zmianą pracy Pomorzan. Również w tym roku cieszyły się dużą frekwencją.

Marzec na obcasach popularny w całym regionie

Poniedziałek, 8 kwietnia 2019 (15:36) miniatura

Ponad 1400 pań wzięło udział w szóstej edycji „Marca na obcasach” – cyklu inspirujących wykładów i warsztatów dla mieszkanek Pomorza. To o 130 uczestniczek więcej niż w poprzednim roku. Było ciekawie, ekspercko i inspirująco.

Największe targi Pomorza już 10 kwietnia w Gdańsku

Piątek, 29 marca 2019 (10:01) miniatura

Po raz ósmy zapraszamy na Metropolitalne Targi Pracy Pomorza - największą imprezę o charakterze rekrutacyjno-edukacyjnym w Polsce. To wydarzenie, które łączy Pomorzan poszukujących  swojego miejsca na rynku pracy z pracodawcami. W trakcie targów dla młodzieży odbędzie się event POWER 2 WORK promujący Fundusze Europejskie.

Nasi doradcy na Targach Akademia

Wtorek, 19 marca 2019 (09:18) miniatura

Już 19 i 20 marca na Uniwersytecie Gdańskim odbędą się Targi AKADEMIA. To największa i najstarsza edukacyjna impreza targowa na Pomorzu. Uczestniczą w niej doradcy zawodowi z Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Gdańsku, którzy zapraszają na swoje stoisko wszystkich zainteresowanych rozwojem kariery zawodowej.

Strona 1 z 62