Wojewódzki Urząd Pracy w Gdańsku | Rynek pracy

Wykaz warsztatów na styczeń – marzec 2019 r.

Poniedziałek, 24 grudnia 2018 (12:01) miniatura

Zapraszamy na bezpłatne warsztaty organizowane w Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Słupsku w I kwartale 2019 roku.

Wybieraj mądrze

Czwartek, 31 stycznia 2019 (12:49) miniatura

„Wybieraj mądrze” to cykl warsztatów i spotkań informacyjnych skierowanych do uczniów szkół z województwa pomorskiego. Celem tego przedsięwzięcia jest stworzenie pomorskiej młodzieży odpowiednich warunków do świadomego kształtowania swojego rozwoju oraz ułatwienie jej startu w życie zawodowe. Jest to jedno z regionalnych przedsięwzięć realizowanych przez doradców zawodowych z obszaru edukacji i rynku pracy w ramach Pomorskiego Systemu Poradnictwa Zawodowego. Z jego zeszłorocznej edycji skorzystało ponad 2500 młodych Pomorzan.

W tym roku cykl rozpoczyna się warsztatami w Gdańsku. Doradcy zawodowi 
z Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Gdańsku – Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej – będą prowadzili zajęcia mające na celu wspieranie młodzieży w dokonywaniu trafnych wyborów edukacyjno-zawodowych, zgodnych z ich zainteresowaniami, talentami 
i mocnymi stronami. W innych powiatach zajęcia o podobnej tematyce będą organizowali doradcy zawodowi z powiatowych urzędów pracy oraz powiatowi konsultanci ds. poradnictwa edukacyjno-zawodowego.  

Tematyka warsztatów i spotkań będzie obejmowała m.in. zagadnienia: świadomego planowania kariery zawodowej, wybierania ścieżki edukacyjno-zawodowej, odkrywania 
i rozwijania mocnych stron, sytuacji na rynku pracy i kompetencji poszukiwanych przez pracodawców.

Warsztaty dla seniorów

Czwartek, 31 stycznia 2019 (12:48) miniatura

"Aktywni z Pasją" to cykl bezpłatnych warsztatów i spotkań dedykowanych seniorom, którzy chcą na długo zachować dobrą kondycję i samopoczucie, chcą rozwijać kreatywność i dzielić się pasją z innymi, chcą być aktywne społecznie i zawodowo. Zajęcia prowadzone będą przez doradców zawodowych, specjalistów  z zakresu rozwoju osobistego i zdrowego stylu życia.

Marzec na obcasach

Czwartek, 31 stycznia 2019 (12:47) miniatura

 „Marzec na obcasach” to szósta edycja projektu adresowanego do Pań. Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Słupsku zaprasza kobiety, które chcą złapać „wiatr w żagle”, odkryć się na nowo,  poczuć inspirację do realizowania swoich pomysłów. Na uczestniczki tegorocznej edycji czeka wiele ciekawych warsztatów rozwojowych oraz spotkań z ekspertami, obejmujących zagadnienia zarówno ze sfery osobistej, jak i zawodowej. Będzie to okazja do spotkań m.in. z doradcami zawodowymi, kobietami biznesu, specjalistą z zakresu zdrowego stylu życia.

Kariera od nowa

Czwartek, 31 stycznia 2019 (12:46) miniatura

Warsztaty dla osób planujących podjąć aktywność zawodową

{nazwa_WIĘCEJ}

05.04.2019r.- Kariera od nowa- warsztat dla osób biernych zawodowo- CIS Słupsk