Wojewódzki Urząd Pracy w Gdańsku | Rynek pracy

Redakcja

Dodano: Środa, 19 listopada 2014 (15:03)

Redaktorzy strony
Biuletynu Informacji Publicznej
Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Gdańsku

  • Beata Olszewska
    ul. Podwale Przedmiejskie 30
    80-824 Gdańsk
    tel. 58 326 18 42
    e-mail:b_olszewska@wup.gdansk.pl
    faks: 58 326-48-94
  • Piotr Lademann
    ul. Podwale Przedmiejskie 30
    80-824 Gdańsk
    tel. 58 326 48 63
    e-mail:p_lademann@wup.gdansk.pl
    faks: 58 326 48 94
  • Jarosław Szwarc
    ul. Podwale Przedmiejskie 30
    80-824 Gdańsk
    tel. 58 326 48 63
    e-mail: j_szwarc@wup.gdansk.pl
    faks: 58 326 48 94
  • Krzysztof Świętalski
    ul. Podwale Przedmiejskie 30
    80-824 Gdańsk
    tel. 58 326 18 35
    e-mail:k_swietalski@wup.gdansk.pl
    faks: 58 326 48 94
  • Marcin Dobrzyniecki
    ul. Podwale Przedmiejskie 30
    80-824 Gdańsk
    tel. 58 326 18 31
    e-mial:m_dobrzyniecki@wup.gdansk.pl
    faks: 58 326 48 94
  • Bogdan Lutkiewicz
    ul. Podwale Przedmiejskie 30
    80-824 Gdańsk
    tel. 58 326 18 32
    e-mail:b_lutkiewicz@wup.gdansk.pl
    faks: 58 326 48 94
  • Karolina Chajbos
    ul. Podwale Przedmiejskie 30
    80-824 Gdańsk
    tel. 58 326 18 32
    e-mail:k_chajbos@wup.gdansk.pl
    faks: 58 326 48 94
  • Agata Chwastowska
    ul. Podwale Przedmiejskie 30
    80-824 Gdańsk
    tel. 58 32 64 870
    e-mail: a_chwastowska@wup.gdansk.pl
    faks: 58 326 48 94
  • Iwona Wójcik
    ul. Podwale Przedmiejskie 30
    80-824 Gdańsk
    tel. 58 32 64 876
    e-mail: i_wojcik@wup.gdansk.pl
    faks: 58 326 48 94
  • Irena Radomska
    ul. Podwale Przedmiejskie 30
    80-824 Gdańsk
    tel. 58 32 64 876
    e-mail: i_radomska@wup.gdansk.pl
    faks: 58 326 48 94
  • Iwona Wójcik
    ul. Podwale Przedmiejskie 30
    80-824 Gdańsk
    tel. 58 32 64 876
    e-mail: i_wojcik@wup.gdansk.pl
    faks: 58 326 48 94
  • Barbara Ziemann
    ul. Podwale Przedmiejskie 30
    80-824 Gdańsk
    tel. 58 32 64 876
    e-mail: b_ziemann@wup.gdansk.pl
    faks: 58 326 48 94
Zmiany
Wytworzył: Mariusz Płotka (2014-11-19)
Opublikował: Mariusz Płotka dnia: 2014-11-19 15:03:16
Ostatnia zmiana: Piotr Lademann dnia: 2019-02-19 12:20:55
Zobacz wszystkie zmiany tego dokumentu

Pokaż cały rejestr zmian