Wojewódzki Urząd Pracy w Gdańsku | Rynek pracy

Lista projektów

Wtorek, 24 marca 2015 (14:06)

Nie masz jeszcze 30 lat? Nie możesz znaleźć pracy, bo nie masz doświadczenia, kwalifikacji? Możesz skorzystać z pomocy Funduszy Europejskich.

Indywidualne doradztwo zawodowe, szkolenia, praktyki, staże, pomoc przy zakładaniu własnej działalności gospodarczej, to tylko kilka z różnych form pomocy, z których możesz skorzystać. 

Przygotowana została aktualna oferta unijnych projektów i informacje o tym, do kogo można się zwrócić, żeby z nich skorzystać.
Dokładnie prześledź zebrane w tabeli projekty. Wybierz te, które odbywają się w Twojej okolicy i oferują pomoc osobom takim jak Ty. Za długo nie zastanawiaj się. Kliknij na stronę internetową interesującego Cię projektu. Jak najszybciej skontaktuj się z ludźmi, którzy realizują ten projekt  i sprawdź, co konkretnie mogą Ci zaoferować. Powodzenia!

Lista projektów finansowanych z funduszy europejskich, wspierających osoby młode pozostające bez pracy na pomorskim rynku pracy (realizowane w ramach naboru wniosków o dofinansowanie w PO WER Poddziałanie 1.1.1 i/lub 1.2.1).

Projekty aktywizujące osoby młode (15-29 lat) w województwie pomorskim (z naboru 01/17 w ramach Poddziałania 1.2.1 PO WER). Stan na 25.10.2018 r.

wersja ZIP (1,89 Mb)

wersja PDF (970 Kb)

wersja DOC (701 Kb)

Projekty dla osób młodych bezrobotnych zarejestrowanych w Powiatowych Urzędach Pracy realizowane od 2015 roku w województwie pomorskim (w ramach Poddziałania 1.1.1 PO WER). Stan na 19.05.2017r.

Zapraszamy do skorzystania z wyszukiwarki na stronie www.funduszeeuropejskie.gov.pl/wyszukiwarka/osoba-fizyczna

 

Zobacz także:

Informacje o pozostałych wybranych projektach z innych działań w PO WER. Na stronie: www.power.gov.pl.

Informacje o pozostałych wybranych projektach z innych programów Funduszy Europejskich. Na stronie: www.funduszeeuropejskie.gov.pl

Informacja o wybranych projektach dotyczących rozwoju usług w obrębie społeczności lokalnych dla osób z niepełnosprawnością intelektualną