Wojewódzki Urząd Pracy w Gdańsku | Rynek pracy

Oferty pracy za granicą – EURES

Wyszukiwarka Ofert pracy EURES

Metryczka oferty
Stanowisko:

INŻYNIER ELEKTRYK

Numer oferty WUP:

135/2018

Miejsce zatrudnienia - kraj:

Irlandia

Data wprowadzenia do systemu:

2018-12-11

Opis stanowiska - zakres obowiązków:

Zgłaszanie do konserwatora usterek instalacji elektrycznych w urządzeniach znajdujących się w zakładzie przetwórstwa mięsnego. Nadzór i wsparcie techniczne napraw. Kontrola nad harmonogramem przeglądu i konserwacji sprzętu. Praca z układami pneumatycznymi  i hydraulicznymi.

Liczba etatów:

1

Dane podmiotu oferującego pracę
Status:

Pracodawca

Nazwa:

Do wiadomości doradcy EURES

Adres:

Kraj:

Irlandia

Krótki opis działalności gospodarczej:

Rodzinna firma przetwórstwa mięsnego (baranina i wołowina), założona w 1980 r.

Miejsce pracy
Lokalizacja:

Irlandia – Slane - hrabstwo Meath

Wymagania
Wykształcenie:

Wyższe techniczne  - elektryczne

Doświadczenie zawodowe:

Wymagane doświadczenie zawodowe w nadzorze konserwacji instalacji elektrycznych w środowisku produkcyjnym oraz mile widziane doświadczenie w pracy ze sterownikami PLC

Znajomość języków:

Język angielski w stopniu dobrym

Inne istotne wymagania:

Wysoka motywacja do pracy, rzetelność, dobra organizacja pracy, utrzymywanie standardów i wysokiej  jakości pracy, przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i higieny pracy oraz procedur stosowanych w firmie, umiejętność rozwiązywania problemów i wykrywania usterek, umiejętność interpretowania schematów elektrycznych i instrukcji producenta sprzętu i urządzeń.

Wynagrodzenie i warunki zatrudnienia
Wysokość pensji brutto:

18,50 EUR/godz. – uzależniona od doświadczenia

Nazwa firmy, z którą zostanie podpisana umowa:

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę

Wymiar czasu pracy:

Pełen etat

Czas trwania umowy:

Nieokreślony

Liczba godzin tygodniowo:

40

Data rozpoczęcia:

Do uzgodnienia z pracodawcą

Sposób składania wniosku
Wymagane dokumenty:

CV z opisem doświadczenia

Język, w którym muszą byc sporządzone przedkładane dokumenty:

Języku angielskim

Do kogo należy wysłać dokumenty:

Kandydaci proszeni są o przesłanie CV do doradcy EURES z WUP

Gdzie należy wysłać dokumenty:

email:  beata.chroscinska@wup.wrotapodlasia.pl  w tytule emaila proszę wpisać  - Irlandia - Inżynier Elektryk

WUP Białystok, tel. 85 74 97 235

Dane teleadresowe doradcy EURES lub przedstawiciela pracodawcy:

Doradca EURES z Irlandii: email: Edward.Kavanagh@welfare.ie

Dodatkowe informacje

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Ważność
Data publikacji

2018-12-11

Termin przedkładania podań o pracę / zakończenia ważności oferty

Do odwołania

UWAGA:

1. Umowa z zagranicznym pracodawcą zostanie zawarta zgodnie z prawem kraju zatrudnienia. Oznacza to, że wszystkie roszczenia odnośnie do warunków, które obejmuje umowa, można kierować wyłącznie do odpowiedniego sądu w kraju zatrudnienia. Publiczne służby zatrudnienia (EURES) nie mogą pośredniczyć ani reprezentować pracownika w sądzie kraju zatrudnienia w przypadku sporu z pracodawcą.

2. Publiczne służby zatrudnienia (EURES) dokładają wszelkich starań, aby zapewnić rzetelność i wiarygodność ofert pracy zgłoszonych w lokalnym urzędzie pracy. Należy wyjaśnić, że oferta pracy została zgłoszona przez stronę trzecią i EURES nie odpowiada za ewentualne rozbieżności między warunkami pracy określonymi w ofercie pracy i warunkami oferowanymi przez potencjalnego pracodawcę.

3. Publiczne służby zatrudnienia (EURES) informują, że będą zbierać, przetwarzać i przekazywać potencjalnym pracodawcom zgodnie z przepisami dotyczącymi ochrony danych osobowych wszystkie dane osobowe dostarczone przez osoby poszukujące pracy.

PRACOWNICY DO ZBIORU MALIN

Zobacz.

MECHANIK PRZEMYSŁOWY

Zobacz.

Zobacz.

PRACOWNIK DO UPRAWY CEBULEK KWIATOWYCH

Zobacz.