Wojewódzki Urząd Pracy w Gdańsku | Rynek pracy

Targi pracy

Informacje na temat targów pracy organizowanych przez Wojewódzki Urząd Pracy w Gdańsku, a także inne instytucje publiczne.

Informacja o działalności agencji zatrudnienia za rok 2018

Wtorek, 18 grudnia 2018 (10:46)

Wojewódzki Urząd Pracy w Gdańsku w imieniu Samorządu Województwa Pomorskiego przypomina agencjom zatrudnienia wpisanym do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia (KRAZ) o obowiązku przekazania do Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Gdańsku informacji o działalności agencji zatrudnienia za rok 2018 do dnia 31 stycznia 2019 r.

 

Wnioski o kontynuowanie działalności szkoleniowej 2019

Piątek, 14 grudnia 2018 (14:20)

Wojewódzki Urząd Pracy w Gdańsku w imieniu Samorządu Województwa Pomorskiego przypomina o obowiązku spoczywającym na instytucjach szkoleniowych zgłoszenia  wniosku o kontynuowaniu działalności szkoleniowej w kolejnym roku kalendarzowym. Wniosek należy złożyć w terminie od  1 do 31 stycznia 2019 r.  do Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Gdańsku.

Szkolenie dla agencji zatrudnienia

miniatura

Wojewódzki Urząd Pracy w Gdańsku w imieniu Samorządu Województwa Pomorskiego zaprasza przedstawicieli agencji zatrudnienia na szkolenie „Cudzoziemcy na pomorskim rynku pracy - wyzwanie dla agencji zatrudnienia”.

Pomorskie wspiera pracodawców – cykl spotkań informacyjnych o nowych zasadach zatrudniania cudzoziemców

Wtorek, 20 lutego 2018 (15:25) miniatura

Jesteś pracodawcą i planujesz zatrudnić pracownika z innego kraju? Zadbaj o to by stworzyć mu godne warunki pracy. Pomożemy Ci odnaleźć się w nowych przepisach.

Instytucje szkoleniowe, agencje zatrudnienia

Czwartek, 18 stycznia 2018 (13:34) miniatura

Przypominamy o konieczności aktualizacji danych zarejestrowanym instytucjom szkoleniowym oraz agencjom zatrudnienia do 31 stycznia 2018 r.

Nowe certyfikaty dla agencji zatrudnienia

Wtorek, 8 sierpnia 2017 (15:31) miniatura

Uprzejmie informujemy, że z dniem 1 czerwca 2017 r. weszły w życie zmiany w zakresie przepisów dotyczących agencji zatrudnienia.

Strona 1 z 2

ZBIÓR OWOCÓW

Zobacz.

PRACOWNIK DO ZBIORU PIECZAREK

Zobacz.

KIEROWCA CIĘŻARÓWKI

Zobacz.

JEŹDZIEC TRENINGOWY W STADNINIE KONI WYŚCIGOWYCH

Zobacz.

Adresy i linki instytucji publicznych